۸ اسفند ۱۳۹۴

دکوراسیون زمستانی را به جای سیاه و سفید، رنگارنگ بچینید

رنگ های بسیاری را می توانید برای زمستان استفاده کنید، از قرمز خوشرنگ و بادنجانی گرفته تا آبی یخی و نقره‎ای متالیک. رنگ‎های محبوب ما برای فصل سرد را در زیر مرور کنید.

rms_liv-by-design-interiors-elegant-gold-living-room01

دکوراسیون زمستانی با رنگ های سفید، طلایی و قهوه ای

یک اتاق نشیمن با رنگ خنثی با در اختیار داشتن ته رنگ‎های دلفریبانه‎ طلایی و قهوه‎ای باعث می‎شود ظاهری جذاب در اتاق داشته باشید. سقف‎های گنبدی با در اختیار داشتن دیواری با رنگ قهوه‎ای مایل به زرد، جذاب ترین قسمت های این اتاق می‎باشند. دیوارهای سفید ساده‎ باعث ایجاد هماهنگی زیبایی بین رنگ‎های قهوه‎ای و طلایی این اتاق نشیمن شده اند.

rms_centsationalgirl-white-blue-home-office02

دکوراسیون زمستانی با رنگ های سفید، نقره ای و فیروزه ای

دیوارهای خاکستری ملایم باعث گرما بخشیدن به محیط دارای مبلمان سفید به همراه لوازم سفید در این فضای خانگی شیک می‎شوند. به این فضا بالشت‎های دارای رنگ متالیک آبی روشن و لوازمی به رنگ فیروزه‎ای نیز اضافه شده است تا نمایی زیبا به خانه داده شود. قالیچه‎ای به رنگ خاکستری تیره تر با یک الگوی گل آبی یخی باعث ادامه یافتن طرح رنگی اتاق در کف اتاق می‎شود.

rms_artelfin-aubergine-living-room03

دکوراسیون زمستانی با رنگ بنفش – ارغوانی

با اضافه کردن رنگ‎های یکپارچه‎ بنفش – ارغوانی و لوازم خانگی نقره‎ای، شاهد ایجاد فضایی زنانه هستیم. مبلمان سفید که در مقابل دیوارهای بنفش تیره قرار گرفته است، باعث گرم شدن فضای خانه شده‎اند. فرشی به رنگ آبی ارغوانی باعث پایین آوردن سرزندگی بیش از حد رنگ اتاق شده است ولی با این حال آن ته رنگ دوست داشتنی بنفش – ارغوانی موجود در فضا را حفظ کرده است.

dp_nowfel-white-sitting-area04

دکوراسیون زمستانی با رنگ سفید

جواب مثبتی به رنگ سفید در زمستان دهید. ترکیب رنگ‎های خنثی به خوبی با هم می توانند یک فضای مدرن و ساده ایجاد کنند. برای تکمیل این فضا از رنگ های گرم استفاده کنید. برای مثال یک دیوارکوب قهوه ای تیره می تواند زیبایی این دکور را چند برابر کند.

charalambous-orange-bed-bench.05

دکوراسیون زمستانی با رنگ های گرم

هیچ چیزی بیشتر از رنگ‎های قهوه‎ای شکلاتی در ترکیب با خاکستری، بادنجانی و نارنجی کدو حلوایی باعث نمی‎شوند فضایی با رنگ‎های گرم داشته باشید. استفاده از نورهای پشت دیوار برای نورانی کردن فضای خانه با یک درخشش ملایم و صمیمی باعث متمایز شدن دیوار دارای رنگ نارنجی در میان رنگ‎های سیرتر فضا شود.

dp-pubillones-living-room06

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ


کلمات کلیدی: ، ، ،